Twój czystszy i zdrowszy dom

Ziemia od zawsze używa wody do czyszczenia się z brudu powierzchniowego, niezdrowego powietrza, kurzu bądź zanieczyszczeń zostawionych przez człowieka. Wypłukuje powietrze i oczyszcza swoje naturalne środowisko. Rainbow system dzięki Power of Water® zrobi to samo tylko że w Twoim domu! Oczyści nie tylko meble, wykładzinę, podłogę, ale również oczyści powietrze.

Poznaj jak działa Rainbow system 

Jak działa Rainbow system?

Aerodynamika: Air in Motion

Ruchome powietrze unosi kurz, brud a nawet gruz i przemiesza do zbiornika wodnego urządzenia Rainbow.

Hydrodynamika: Woda w ruchu 

Zanieczyszczenia są uwięzione w wirującej łaźni wodnej natomiast świeże powietrze przefiltrowane przez wodę powraca do domu.

Sekret czyszczący, doceniany przez tysiące Polaków!

Szeroki asortyment urządzeń czyszczących i opcjonalnych akcesoriów Rainbow zapewnia moc i wszechstronność w czyszczeniu całego domu.

Zobacz dodatkowe akcesoria Serwis odkurzaczy Rainbow

1. WILGOTNY POWIEW 

Rainbow wykorzystuje najsilniejszy pierwiastek Matki Natury – wodę, aby uwięzić brud i zapachy, zwracając jedynie naturalnie czyste, przefiltrowane przez wodę powietrze do środowiska domowego.

2. DOKŁADNIE CZYŚCI

Ten unikalny system filtracji wody wychwytuje typowe domowe zanieczyszczenia, podczas gdy pozostałe mikroskopijne cząstki są wychwytywane przez nasz system filtracji neutralizującej HEPA. Ta dwustopniowa kombinacja filtracyjna usunie prawie 100% zanieczyszczeń z Twojego domu.

3. SILNIK HURRICANE®

Oparty na technologii reluctance, nasz potężny silnik Hurricane® ma siłę, by sprostać najcięższym pracom w zakresie czyszczenia i co najważniejsze zapewnia nieograniczoną żywotność silnika.

4. MOC I KONTROLA W TWOICH RĘKACH

Starannie rozmieściliśmy elementy sterujące w ergonomicznym uchwycie, umożliwiając precyzyjną kontrolę nad urządzeniem.

5. SZYBKIE POŁĄCZENIE

Zmiana poszczególnych elementów i narzędzi do różnych zadań jest bardzo prosta i szybka .

6. ŁATWE PRZEMIESZCZANIE

Rainbow podąża za tobą z pokoju do pokoju na łatwym w manewrowaniu wózku. Gumowany zderzak uchroni Twoje ściany i meble przed niekontrolowanymi uderzeniami.

7. OŚWIETLENIOWY ZESTAW LED 

Oświetla ścieżkę przed Tobą, zapewniając, że nigdy nie przegapisz żadnego zabrudzonego punktu na swojej podłodze.

8. CZYSZCZENIE ŚCIAN 

Brud, sierść zwierząt i okruchy znikają w potężnym pędzlu obrotowym Power Nozzle. Krążące szczotki Active-Edge czyszczą trudno dostępne pozostałości wzdłuż listew przypodłogowych

Podłoga, meble, a nawet powietrze, którym oddychasz, może być czystsze i zdrowsze.

Zamów darmową prezentację urządzenia