Wypróbuj Rainbow® we własnym domu.

Umów darmową prezentacje

Jak kupić Rainbow system®

Twój dom jest Twoim wyjątkowym miejscem … i posiada własne specjalne wyzwania związane z czyszczeniem. Właśnie dlatego produkt tak wszechstronny jak Rainbow® najlepiej prezentuje się w rzeczywistym środowisku, w którym będzie używany. Podczas bezpłatnej prezentacji w domu, wyszkolony przedstawiciel pokaże Ci najważniejsze cechy Rainbow. Dowiesz się jak można go najskuteczniej wykorzystać do czyszczenia domu. Przedstawiciel odpowie również na wszystkie Państwa pytania związane z systemem Rainbow aby podjąć świadomą decyzję. Po zakończeniu prezentacji, nie ma obowiązku kupienia sprzętu. 

Chciałam po prostu zobaczyć ten reklamowy produkt na własne oczy ale nie wiedziałam jak kupić Rainbow system. Specjalista która przyjechał na prezentacje do mojego domu był bardzo kulturalnym człowiekiem. Kiedy specjalista prezentował urządzenie sprzątając moje mieszkanie, dopiero wtedy uświadomiłam sobie jak faktycznie jest ono brudne! Po zakończeniu prezentacji miałam uczucie że wiem wszystko o urządzeniu Rainbow, na zakup urządzenia zdecydowałam się dopiero po miesiącu po prezentacji i powiem wam że… Było naprawdę warto!

Teresa z Warszawy

Nasz model sprzedaży bezpośredniej

Jesteśmy przekonani, że system czyszczący Rainbow® najlepiej prezentuje się i sprzedaje klientom poprzez spersonalizowane demonstracje w domu. Dzięki temu klient może doświadczyć wszechstronności i wydajności produktu oraz podjąć świadomą decyzję o zakupie. Nasze produkty zostały sprzedane w ten sposób od ponad 80 lat.

Nie popełnij błędu, kupując Rainbow od nieautoryzowanego sprzedawcy.

Zgodnie z zarządzeniem producenta Rainbow firmy Rexair LLC, tylko autoryzowani sprzedawcy mogą sprzedawać produkty Rainbow. Kupując produkt u nieautoryzowanego sprzedawcy narażasz się na kupno podróbki bądź na brak skutecznej pomocy gdy Twój sprzęt zacznie mieć problemy natury technicznej