Jak oczyścić powietrze w swoim domu dzięki Rainbow?
Aby uzyskać świeże powietrze, przemyte woda umieść urządzenie Rainbow na środku swojego pokoju i uruchom niską prędkość czyszczenia. Rainbow może również odświeżać bądź aromatyzować powietrze w Twoim domu – aby uzyskać taki efekt dodaj do pojemnika z wodą roztwór Rainbow Fresh air lub dowolny zapach z kolekcji olejków zapachowych Rainbow.
Sposób na efektywne czyszczenie mebli tapicerowanych

Rainbow ma wiele użytecznych “końcówek” jedna z bardzo chwalonych służy do czyszczenia tapicerki. Z łatwością przy jej użyciu wyczyścisz kanapę, krzesła, fotele, łóżko czy inne elementy wyposażenia wnętrz. Świetnie nadaje się również do delikatnej pielęgnacji odzieży – w tym wełny, futer i delikatnych tkanin.

Jak czyścić w trudno dostępnych miejscach ?

Twój Rainbow Coil Cleaner to bardzo mały, ale poręczny dodatek. Ze względu na smukłą konstrukcję można go z łatwością użyć do czyszczenia zabrudzeń pod pralką bądź w innych ciężko dostępnych miejscach. Spokojnie możesz używać go w domu bądź do czyszczenia swojego samochodu.

Sposób na używanie szczotki do kurzu Rainbow

Szczotka zbierająca kurz dzięki której zbierzesz kurz z lustra, rolet, zasłon czy parapetu. Zamocuj końcówkę od kurzu na przedłużanym wężu aby z łatwością dotrzeć do trudno dostępnych miejsc np. na suficie swojego pokoju. Końcówka do kurzu Rainbow idealnie nadaje się do delikatnych prac czyszczących – jej delikatne włosie sprawdzi się w bardzo wielu zastosowaniach, nawet takich jak delikatne czyszczenie psa bądź kota domowego z kurzu, brudu czy luźnej sierści. Nada się również idealnie do odkurzania roślin doniczkowych.

Ciągłe zabrudzenia na twardym podłożu? to nie problem!

Kupując dodatkowo Rainbow RainJet do swojego systemu czyszczenia Rainbow, będziesz mógł powiększyć swoje możliwości na mokre płytki ceramiczne i inne rodzaje podłóg. Rozwiązanie Rainbow Clean Floor jest kompatybilnym płynem, który może być użyty z RainJet do szybkiego czyszczenia i uzyskania niesamowitego efektu czystej podłogi.  Zapytaj autoryzowanego dystrybutora Rainbow, w jaki sposób możesz zdobyć RainJet.

Jak korzystać z narzędzia Rainbow Inflator

Po podłączeniu węża do otworu wylotowego powietrza Rainbow można bez problemu napompować piłkę plażową, materac czy inne dmuchane zabawki. Po drugie, dzięki narzędziu Inflator w trybie “ssania”, masz idealne narzędzie do czyszczenia ograniczonych przestrzeni, takich jak parapety, cewki czy inne elementy.

Jak korzystać z narzędzia do rozpylania

Rainbow może być używany z genialną końcówka Rainbow Sprayer. Wystarczy założyć Rainbow Sprayer na swój Rainbow, podłączyć wąż do otworu wylotowego powietrza i użyć mocy Rainbow, aby dozować wiele typowych domowych produktów w sprayu.