Wiele lat temu podjęli Państwo decyzje o zakupie odkurzacza Rainbow. To był czas, w którym spotkaliśmy się po raz pierwszy. Otrzymaliśmy od Państwa ogromny kredyt zaufania biorąc pod uwagę trud podjęcia decyzji o zakupie „odkurzacza” wartego około 46,000 000 zł. Były to początki lat dziewięćdziesiątych.

Dzisiaj 26 lat później nasza firma w dalszym ciągu zajmuje się tylko i wyłącznie dystrybucją, sprzedażą oraz serwisem Rainbow. Doczekaliśmy się drugiego pokolenia klientów i pięciu odsłon nowych modeli Rainbow licząc od modelu D3. Systematycznie podnosimy jakość oferowanych przez nas usług, ponieważ Państwa opinia na nasz temat ma dla nas ogromne znaczenie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej. Po zapisaniu się na nasz Newsletter prosimy o sprawdzenie swojej skrzynki pocztowej i potwierdzenie subskrypcji. W ten sposób dowiecie się Państwo o ważnych informacjach, filmach instruktażowych, konkursach, kodach rabatowych i niespodziankach, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Jeszcze raz Dziękujemy i życzymy miłego dnia.

Share This