Oryginalny system czyszczenia na bazie wody

Rexair LLC, z siedzibą w Troy w stanie Michigan, produkuje Rainbow Cleaning System od ponad 80 lat. Legendarny, oparty na wodzie system filtracji sprawił, że Rainbow stał się znany na całym świecie. Obecnie Rainbow System jest sprzedawany i cieszy się zainteresowaniem w ponad 70 krajach na całym świecie.

Poczatki firmy

Pierwotny pomysł na odkurzacz bezworkowy narodził się w latach dwudziestych ubiegłego wieku. John W. Newcombe wynalazł “separator” – urządzenie zaprojektowane do oddzielania pyłu od powietrza. Leslie H. Green dostrzegł prawdziwy potencjał tego wynalazku i połączył siły z Newcombe w celu opracowania “Newcombe Bagless”.

W 1929 r. Green założył nową korporację o nazwie Rexair, co oznacza “King of the Air”. Podczas gdy naród znajdował się w stanie wielkiego kryzysu, firma Rexair zaczęła produkować, ulepszać i sprzedawać produkt czyszczący Rexair.

Zainteresowanie Rexair rośnie...

W 1936 roku T. Russ Hill dołączył do Rexair. Zainspirowany ulicami w Kentucky, Hill wpadł na pomysł włączenia wody do projektu Rexair, uwięzienia kurzu i brudu. Ta innowacja sprawiła, że ​​Rexair stał się wyjątkowym i ekskluzywnym produktem. Rexair opracował nowy slogan: “Wet Dust Can not Fly! ™”

Pod koniec lat 30. XX wieku Rexair był postrzegany jako coś więcej niż tylko odkurzacz. Zdolność Rexair do eliminacji pyłu zawieszonego w domu niwelowała alergię i katar sienny, a wkrótce potem sami lekarze uznali go za przełomowy produkt.

Lata wojny...

Gdy Ameryka weszła w II wojnę światową, Rexair znacznie się rozwinął. W 1941 r. Rexair połączył się z Martin-Parry Corporation z Toledo w stanie Ohio, zapewniając Rexair znacznie rozszerzone możliwości produkcyjne.

Podczas wojny Rexair i Martin-Parry odegrali zasadniczą rolę we wspieraniu wysiłków wojennych w produkcji skrzynek radarowych, wyrzutni rakietowych i ścianek działowych.

Po zakończeniu wojny Rexair znalazł się w doskonałej pozycji do powojennego boomu gospodarczego. Firma została ugruntowana i wkrótce Rexair stał się rozpoznawalną domową marką.

Idzie coraz lepiej !

W 1948 r. Sprzedaż urządzenia Rexair Cleaner zaczęła gwałtownie wzrastać. Częściowo było to spowodowane młodym sprzedawcą z Owensboro w stanie Kentucky. J.V. Sanders – lepiej znany jako “Sandy” – zobaczył demonstrację Rexair i przybył do Detroit w stanie Michigan, zdecydowany zostać “najlepszym sprzedawcą, jakiego kiedykolwiek miała firma”. Tak jak zapowiedział tak i zrobił, pomagając Rexair rozwijać się i prosperować na urządzenie dostępne w każdym domu. “Sandy” uosabiał okazję, którą dostarczył Rexair, aw 1953 r. Stał się jednym z pięciu Regionalnych Managerów nowo zrównanej organizacji sprzedaży krajowej Rexair.

Narodziny Rainbow

Rok 1955 przyniósł radykalnie ulepszony produkt czyszczący Rexair. Dzięki eleganckiej, opływowej konstrukcji i dwa razy silniejszemu silnikowi od swojego poprzednika, kierownictwo Rexair postanowiło zmienić jego nazwę na “Rainbow”. Rozwój firmy Rexair był olbrzymi, w wyniku świetnego produktu, ciężkiej pracy i zaangażowania dealerów i kierowników regionalnych, a także zaangażowania i wizji dostarczanych przez pracowników wykonawczych.

Działania przyszłościowe

W lutym 1959 r. Wydanie magazynu Rexevents ogłosiło wiadomość – “BIG DREAMS COME TRUE – Sanders and Associates Kupił Rexair.” J.V. Sanders przejął kontrolę nad Rexair, a jego pierwszym zleceniem było pełne rozwinięcie “Rainbow Opportunity”. Dystrybutorzy Rainbow mieli teraz możliwość bycia niezależnymi właścicielami firm, a Rainbow Dealers, Managers and Distributors mogli bardziej bezpośrednio osiągnąć osobiste cele odnoszące sukces, bezpieczeństwo i finansową nagrodę.

Zobowiązanie do ciągłego doskonalenia

W 1969 roku firma Rexair zaprezentowała nowy zakład produkcyjny o powierzchni 100 000 stóp kwadratowych w Cadillac w stanie Michigan. W wyniku zaangażowania firmy Rexair w ciągłe ulepszanie produktu, Rainbow ewoluował, a także zaprojektowano szereg wyrafinowanych ulepszeń produktu – nowe przystawki, Power Nozzle i AquaMate, między innymi. Nowy Rainbow D3 został wypuszczy na rynek w 1980 roku, pierwsza poważna zmiana modelu od dwudziestu lat. Dzięki nowemu, chłodzącemu silnikowi silnik D3 był pierwszym Rainbow zatwierdzonym do “sprzątania na morko”.

Rainbow na całym świecie

Już w 1947 r. Firma Rexair miała filie w Kanadzie, na Kubie i w Meksyku. Ale dopiero w latach 80-tych sprzedaż międzynarodowych produktów Rainbow naprawdę się rozpoczęła. Rexair opracował międzynarodową sieć sprzedaży i dystrybucji, a Rainbow został zmodyfikowany, aby sprostać specyficznym wymaganiom krajów na całym świecie.

W 1986 r. Rexair świętował swoją złotą rocznicę, uruchamiając najnowszą wersję Rainbow, D4. W wyniku pięcioletniego planowania, projektowania i testowania, nowy Rainbow został uznany przez J.V. Sandersa za “najlepszy system czyszczący na powierzchni ziemi”.

Najnowsza ewolucja prawdziwie rewolucyjnego produktu

Rok 2011 przyniósł najnowszą inkarnację Rainbow. W wyniku intensywnego planowania, badań i ogromnych zasobów finansowych, nowy Rainbow zapewnia moc i czystość wyprzedzając bardzo mocno konkurencje na całym świecie. 

Dziś Rexair LLC jest silniejszy niż kiedykolwiek. Dzięki dynamicznej i rozwijającej się międzynarodowej sieci sprzedaży, najnowocześniejszemu centrum produkcji i technologii oraz oddanemu i zaangażowanemu zespołowi kierowniczemu, firma Rexair jest przygotowana na przyszłe sukcesy firmy i każdego Dealera i dystrybutora który chciałby dolączyć do rodziny Rainbow. 

Historia zakończona happy end'em 🙂

Zobacz jak działa produkt Zamów darmową prezentacje