Prezentacja urządzenia Rainbow

W Twoim domu

Zamów termin prezentacji 

Jeden krok dzieli Cię od prezentacji urządzenia Rainbow. Zadzwoń do nas albo wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą aby umówić termin oraz szczegóły prezentacji .

Dane osobowe

Imię*
Nazwisko*

Dane adresowe

Nazwa ulicy i numer*
Miasto*
Województwo*

Dane kontaktowe

E-mail*
Telefon*

Zaznacz z czym masz największy problem podczas sprzątania. Chętnie przygotujemy prezentacje do Twoich indywidualnych potrzeb
Alergia i astmaCzyszczenie dywanówPielęgnacja podłógUsuwanie kurzuSierść zwierząt

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Podczas prezentacji wyszkolony przedstawiciel naszej firmy wyjaśni Państwu unikalne cechy urządzenia czyszczącego Rainbow i jego porównanie z tradycyjnymi metodami czyszczenia. Po zakończonej prezentacji nie ma obowiązku dokonania zakupu! Prezentacja jest całkowicie darmowa.

Chciałam po prostu zobaczyć ten reklamowy produkt na własne oczy ale nie wiedziałam jak kupić Rainbow system. Specjalista która przyjechał na prezentacje do mojego domu był bardzo kulturalnym człowiekiem. Kiedy specjalista prezentował urządzenie sprzątając moje mieszkanie, dopiero wtedy uświadomiłam sobie jak faktycznie jest ono brudne! Po zakończeniu prezentacji miałam uczucie że wiem wszystko o urządzeniu Rainbow, na zakup urządzenia zdecydowałam się dopiero po miesiącu po prezentacji i powiem wam że… Było naprawdę warto!

Teresa z Warszawy